Siyah üzüm ve yeşil çay obeziteyi çözüyor

Hapı yut, kiloyu ver

İki Türk doktor  buldu, Sağlık Bakanlığı'na da onaylattı. Yeşil çay ve kafeinle metabolizmayı hızlandırıp ayda 3 kilogram; siyah üzüm ve kromla da iştahı baskılayıp 2 kilogram vermek mümkün

Türkan YILMAZER / AKŞAM


İki çılgın Türk doktor kafa kafaya verdi, dünyayı saran obezite çılgınlığına son verebilecek ilacı buldu. Dr. Özgür Göknel ile Dr. Altuğ Barut'un kurduğu Mikro-Gen firmasında yürütülen çalışmalar başarıyla sonuçlandı. ABD, Fransa, Almanya gibi ülkelerde üniversitelerde yürütülen klinik araştırmalara göre yeşil çay ve kafeinden oluşan bitkisel karışım 3 aylık kullanım sonucunda aylık 3.2 kilogram, 3 ayın sonunda da toplamda yaklaşık 8.5 kilogram verilmesine yardımcı oluyor. 40 yaş üstü kadın ve erkeklere siyah üzüm çekirdeği ve kromdan oluşan farklı bir bitkisel karışım daha ürettiklerini de belirten Dr. Göknel, bu ürünün de ayda ortalama 2 kilo vermeye yardımcı olduğunu söyledi. Dr. Göknel, 'Dünyada bitkilerle yapılmış tüm çalışmaları, bulunan molekülleri inceledik. Metabolizmayı hızlandırarak yağları parçalama prensibiyle formüle edilen yeşil çay ve kafeinden oluşan ürünün yanı sıra siyah üzüm ve kromu da bir araya getirdikleri iştahı baskılayan bir ürün daha piyasaya çıkarmaya karar verdik' dedi.

REÇETELİ İLAÇ DEĞİL
Ülkemizde zayıflatma vaat eden bitkisel destek ürünlerinin Tarım Bakanlığı onaylı olduğunu, kendilerinin 4 yıl Sağlık Bakanlığı ruhsatı beklediklerine dikkat çeken Dr. Göknel, şunları söyledi:
'Zayıflatmaya yardımcı ürünler vücuda bir şey aldırmaz, kaybettir. Onların da yeri Sağlık Bakanlığı'dır. Yan etkileri çok düşük, sıfıra yakın olduğu takdirde Sağlık Bakanlığı buna serbest satış hakkı verir. Yoksa reçeteye tabii ilaç olması gerekir. Biz ruhsatımızı ilaç olmamasına rağmen bizzat Sağlık Bakanlığı'ndan alarak ürünümüzü piyasaya sunduk.'

FRANSIZ'IN İLHAMI
Kanada, ABD, Fransa, Almanya ve Tayland'da birçok üniversitede klinik araştırmalar yaptırdıklarını belirten Dr. Göknel, siyah üzüm ve kromla formüle edilen ürünün insülin direncini de azalttığını belirtti. Fransızlar'ın çok yağlı ve ağır yemeklere rağmen kilo vermemelerinin sebebinin siyah üzüm çekirdeğinde bulunan proantosiyanidinler olduğunu belirlediklerini, kendisinin de formülü oluştururken bu araştırmalardan faydalandığını belirtti. Dr. Göknel, 'Bu ürün kan şekerini düzenleyip, kan yağlarını düşürür. Metabolik sendrom tedavisine yardımcı olur' dedi.

Siyah üzüm ve krom kardeşliği
- Zayıflama tabletlerini, yoğun yediğiniz iki öğünden yarım saat önce birer kapsül olarak almalısınız. 
- Kullanırken iştahınızı kesiyor ve bol su içiriyor. Ürünü kullanırken doğal diyet yapmanıza yardımcı olur. 
-  Açlığa dayalı bir tansiyon düşüklüğü yaşanmıyor. Doz aşımında tansiyon ile ilgili problem olabilir. Sabah 1, akşam 1 şeklinde tedbiren kullanabilirsiniz. 
- Ürün ilk kutuda hizlı bir fiziksel değişikliğe ve kilo kaybına yol açmayabilir.  2. veya 3. kutuda etkisini hissedeceksiniz.

 

Yeşil çay ve kafein kardeşliği
- Düşük kalorili bir diyetle birlikte, yemeklerden önce, günde 3 defa bir tablet ya da sabah ve öğle 2 tablet olacak şekildedir. 
- Ürün hafif bir diyetle birlikte, kullanılmaya başlanan ilk haftadan itibaren değişimi gözlenebilecek etkili bir zayıflatma tabletidir.  
-  Ciddi bir yan etkisi olmadığı için reçetesiz kullanılabilir. Yine de hamileler, emziren kadınlar ve 12 yaş altındaki çocuklar ile kalp hastaları tarafından kullanılmamalıdır.
- Zayıflama tabletini hedeflediğiniz, ideal kilonuza ulaşana kadar, kullanım süresi kısıtlaması olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !